| BestGirl_2450 a întrebat:

Ce sa scriu pe blog? Nu am idei.Ma puteti ajuta? Funda!
P.S.lasa-timi si mie blogul vostru daca aveti.Multumesc!

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

pai ai putea sa scrii citeva lucruri despre tine (cite ani ai, cum te cheama, ce-ti place (culori, mincare), ce nu-ti place, ce animale ai, etc)
ai putea sa scrii ceva intimplai mai hazlii sau mai triste din viata ta
sa postezi niste jocuri pe care te mai joci tu
sa inventezi citeva poezii/cintece si sa le postezi sa ceri parerea
sa scrii muzica/melodia preferata

| AnaisC a răspuns:

De unde sa stiu eu ce tema abordezi pe blog?
Scrie orice iti trece prin cap...
Uite blogul meu:
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Nevricoasa a răspuns:

Poti scrie despre ce emisiuni urmaresti, filme, haine povesti de ale tale. Intra si pe blogul meu www.nevricosi.wordpress.com

| johnatthan a răspuns:

De exemplu eu am scris despre cum sa castigi bani pe net.tu poti sa scrii despre tine, ce faci etc.
app blogu meu : http://www.joinaptc.blogspot.com