| NeedYouNow a întrebat:

as vrea sa fac un blog, dar nu prea am idei.Ma puteti ajuta cu cateva idei care ar atrage cat mai multi vizitatori? idee interesanta=fundoi laughing)

Răspuns Câştigător
| Cigαяєttє a răspuns:

Încearcă să scrii despre realitate, viață în general, unele persoane apreciază adevărul aruncat în față de micii scriitori.

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Blogul este un loc unde-ţi exprimi ideile. Tu ce vrei să exprimi dacă nu ai aşa ceva? Doar de dragul de-a încărca internetul cu ceva inutil?

| floweray a răspuns:

Vezi intai despre ce-ti face tie placere sa scrii, ca asta e cel mai important in final.
Pentru blog, ti-as sugera sa folosesti ucoz.ro... gratuit si usor de folosit happy
Daca ai nevoie de ajutor, intra pe forum. ucoz.ro.
Bafta!

| PikaPikachu a răspuns:

Ai putea sa scrii de fiecare data ceva diferit, o idee care iti vine pe moment, pe diverse teme care sa iti placa si tie. Stiu ca tot nu e o idee foarte clara, dar ai putea sa te mai gandesti si poate o sa iasa ceva interesant. Bafta!winking
PS: Daca faci blogul, as vrea sa imi ai si mie link-ul sa il vad, doar daca vrei.winking