| ANDOO_1416 a întrebat:

Vreau sa fac un proiect la geografie ca un filmulet si nu am idei.Ma puteti ajuta. Cea mai tare idee i-a funda.

Răspuns Câştigător
| crisbebe a răspuns:

Poti sa faci un filmulet mai de groaza putin.cu eruptia unor vulcani sau cutremure

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce ar fi un film in care sa atragi atentia asupra efectelor pe care le are omul asupra planetei?
.iti recomand home!, poti sa il vezi aici!
http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU
.daca vrei il poti downloada cu youtube downloader!
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm
.poti face un filmulet nou folosond secvente din el! :.dar e o buna idee de inceput acest film!

| KoreaJapan a răspuns:

Ai putea scrie ceva SF. In care iti dai seama,dintr-o data,ca te poti teleporta. Asa ajungi in diferite tari. Observi ca vorbesti orice limba de pe pamant. Te poti chiar micsora si vorbi cu diferite specii de animale,aeriene,terestre,marine... Poti sa spui ca,dintr-o data,un dujman al tau incearca sa distruga Terra,insa tu apelezi la animale,la oameni, iti organizezi o armata... hopa, deja am trecut limita geografiei laughing Lasa chestia cu dujmanul :d

| iReal96 a răspuns:

Descarca de pe net PowerPoint 2007 sau 2003. pui pozele in el.(daca e cu poze) si poti baga si text.si apoi dai redare si iti va face film cu text si poze.dau poti face cu windows movie maker.este in orice pc.si este la fel ca la powerpoint! fundabig grin?

| LAlex a răspuns:

Ai putea face un filmulet despre poluare. Pui imagini cu zone afectate si zone neatinse.

| EmoKid98 a răspuns:

Pai ai putea de exemplu sa faci despre grecia sau alte tari si le faci pe power poin si iei datele de pe wikipedia, sau nu numai despre tari faci si u despre clima sau ceva de genu

| EmoKid98 a răspuns:

A sau ai putea sa faci cu poluarea planeteibig grin