| XatomisX a întrebat:

Ce sampon folositi? ceva bun eu de ex acum folosesc unul destul de scump netural de la farmacie este super dar problema este ca se ingrasa tare ca astea naturale nu prea spala bine ce sa folosesc sa ma tina macar 3 zile? dar nu vreau anti ingrasare ceva normal ce sampon e bun?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu folosesc pantene 2 in 1 antimatreata si sunt multumita cat de cat[dar tot a treia zi ma spal pe cap ]

| ComatoseWine a răspuns:

Head & Shoulders Menthol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dove happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc asta http://www.syoss.ro/index.php?id=180

in functie de tipul de par poti alege http://www.syoss.ro/index.php?id=4

am incercat 2 si au avut rezultate foarte bune...

| Maomau a răspuns:

Eu folosesc samponul Kur!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai Syoss, WashGoo, Nivea, Schauma, Elvital de la L'oreal. Funda?

| tpuforyou a răspuns:

Un sampon foarte bun pe care il si folosesc este >clear for men zinc Bafta!

| Lykan a răspuns:

Eu folosesc head and shoulders e foarte bun pentru matreata si altele

| allison20 a răspuns:

Eu in momentul de fata folosesc un sampon de la Schauma cu ulei de argan si care ajuta la reducerea varfurilor despicate si combate ruperea firului de par. Mi se pare foarte bun, ti-l recomand si tie. E de ajuns sa te speli pe cap de 2 ori pe saptamana cu acest sampon.

| allexxys a răspuns:

Eu folosesc head & shoulders mentol este cel mai bun, si tine 3-4zile:
Succes!

| jklrp a răspuns:

Cel mai bun e sapunul de casa.laughing

| JackDawson a răspuns:

Sampon head and shoulders. Este el mai bun, eu pe acesta il folosesc si pot spune ca parul imi sta cum vreau eu si este fin si foarte moale, Un mic sfat daca tu iti usti parul cu Feonul dat la cald nu o mai fa usacal cu feonul dat la rece si asa parul o sa fie obisnuit cu aerul rece /cald si nu se va umfla sau alte lucruri, eu am observat asta daca mil uscam cu aer cald nu mai avea samponul nici un efect de a-l face fin si moale, si de cand am incercat cu aer rece toti imi apreciaza parul si nu se mai umfla si altele!