| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon impotriva caderii parului si pentru mai mult volum imi recomandati? Samponul si balsamul de la univerlook este bun? http://www.phergal.com/univerlook/seasun.htm,asa arata numai ca e sampon si balsam nu lotiune pentru soare.De unde as putea sa-le cumpar? Multumesc.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică înainte de spălare cu 2 ore o mască formată din ulei de ricin, gălbenuș și vitamina A (fiolă) prin masarea scalpului (pielea capului) și pe lungimea părului.
Pa, pa.