| Elena_Miruna_1998_AON8 a întrebat:

Ce se intampla daca inghit 10 bani? Imi creste valoarea sau se face ceva in stomac?
Pls ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se tripleaza valoarea chiar

| UzOm a răspuns:

Rămâi însărcinată.

| Innsbruck a răspuns:

Creste valoarea - scade inteligenta

| UzOm a răspuns (pentru Innsbruck):

Poate nu mai are ce să scadă. Important îi că mai crește ceva. Genul ăsta de trol îmi provoacă o stare de nevroză.

| darrio2007 a răspuns (pentru Innsbruck):

Nu cred sa mai fie nevoie de partea a doua.

| Kandia15 a răspuns:

Cel mai probabil pe organismul tau il va deranja corpul strain, fiind necesara interventia unui medic.

| Th3Fr33styler a răspuns:

Te poti sufoca i-ar daca ajunge in stomac e nevoie de interventia medicului deoarece o sa cauzeze neplaceri.