| krolsy a întrebat:

Ce se intampla daca iti vine ciclu de la 10 ani?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Este foartee normal! Ce ar putea sa ti se intample straight face? Sunt fete care in clasa a 3 -a le vine. Pur si simplu te dezvolti mai repede adica s-ar putea ca la 14 ani sa ai sanii mari fata de alte fete, sa fii mai dezvoltata si se termine mai repede ciclul definitiv nu mai tarziu.Nu te speria nu se intampla nimic e ceva ff normal.Ciclul poate venii de la 8 la 16 ani, adica poate sa vina la 8 ani sau chiar la 16 sau 9 sau 14 sau 15 etc...Si un inca ceva → sa nu te speli acolo jos cu un sapun parfumat tare ca ar putea sa-ti faca rau. ♥

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nimic, ce sa se intample? inseamna ca esti mai dezvoltatawinking

| MaditsSaaa a răspuns:

Nu se intampla nimic ciudat.
Asta se datoreaza faptului ca esti ceva mai dezvoltatahappy
Cunosc cazuriwinking