| ramy999 a întrebat:

Ce se intampla daca iti vine ciclu si nu te doare nimic?

Răspuns Câştigător
| buterfly a răspuns:

Nimic ce sa se intample.happyNu e o regula sa te doara ceva cand iti vine cicluwinking

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se intampla nimic ci din contra este un beneficiu deoarece nu simti durere.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu se întâmplă nimic, stai liniştită. La început, femeile nu prea au dureri menstruale. Peste doi-trei ani, după reglarea ciclului încep să apară.

| teiube a răspuns:

Nu se imi intampla uneori si mie sa imi vina fara sa ma dora nu trebuie sa te doara neaparat burta ca sa iti vine ciclul cum de alfel nu mereu cand te doare burta inseamna ca ti-a venit nu e o regula

| LikeARollingStone a răspuns:

Oh, e tot ce mi-am dorit mereu si n-am avut!
Eu cred ca nu se intampla nimic.

| Cristiana2011 a răspuns:

Nu se intampla nimicwinking! Stai linistita!

| CrisutzuxD a răspuns:

Wow la intrebarea asta avem sfaturi de la baieti...laughing cam naspa nu asculta de baieti.lor nu le vin rolling on the floordeci nu au cum sa stie

| Deny14 a răspuns:

Stai linstita nu este nimic asa mi s-a intamplat si mine

| Missperfect a răspuns:

Nimic nu se intampla!

| lovely1993 a răspuns:

Multumeste-te ca e asa, ai mare noroc, de-as avea si eu norocul tau~!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Să-i multumesti lui Dumnezeu că nu te doare nimic.
Dacă vrei o ocupaţie plăcută şi folositoare, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| maya_1438 a răspuns:

Nimic nu se intampla.Acum cred ca si dupa varsta mie mi-a venit la o varsta cam frageda

| celebrity_5508 a răspuns:

Nu se intampla nimic credama.si mie mi s-a intamplat luna trecuta cand mi-a venit prima data