| simonica57 a întrebat:

Ce se intampla daca lipsesc la un test initial? adica nu il dau deloc

Răspuns Câştigător
| Alex202020 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat! Chiar cand am inceput scoala m-am inbolnavit si nu m-am dus la scoala dupa 2 saptamani si nu am mai dat nici testul initial nici cel de la sfarsit!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheStory a răspuns:

Nimic, ala e asa mai mult pentru a stii profesorii de ce sunt in stare elevii.

Răspuns utilizator avertizat
| skirlex a răspuns:

Nu se intampla frate nimic big grin

| Anonimtpu2 a răspuns:

Nimic. Mi s-a intamplat si mie..nu am dat testul initial la fizica pentru ca eram bolnava si cand m-am dus la scoala nu am mai dat nimic.

| GioGeorgii a răspuns:

Nu ti se intampla nimic, testul intitial este un test simulat pentru pregatirea viitoare a eleviilor, dar si pentru a'i ajuta pe profesori sa vada nivelul de capacitate al elevilor.Nu ti se va intampla nimic... Funda:*?