| MariXD a întrebat:

Ce se intampla daca mi. a intrat demachiant in ochi? Orbesc?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Maria! Clătește-te cu apă călduță și altă dată încearcă să fii mai atentă. Deocamdată nu cred că e vreun pericol de orbire.
O zi cu zâmbet să ai!

4 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Nu stiu dar nici bine nu e... spalate repede cu apa rece daca s-a intamplat! funda?

| AndreeaAnd a răspuns:

Nu orbesti dar o sa te usture si o sa se inroseasca

| bia0000 a răspuns:

Nu in niciun caz iti dai cu abundenta apa pe ochi si va disparea usturimea daca o ai in rest nu patesti nimic(acum depinde si de compozitia demachiantului, daca este unul bun)

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Nu! Nici gand. Doar ca o sa te ustura uciul! Sper ca te-am ajutat! fndita?