| ExpertMen a întrebat:

Ce se intampla daca modific data la scutirea medicala?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da sunt nepasatori si ii doare la basca nu o sa se mai prinda, daca dadeau un pic de atentie si ar fi dat seama

9 răspunsuri:
| KoWalSky a răspuns:

O fosta colega a facut asta si a fost prinsa, i-au fost chemati parintii la scoala. Totusi se poate modifica un mod profesionist daca detii un scanner si o imprimanta.

| ExpertMen explică (pentru KoWalSky):

Pai eu am dat-o dirigintei acum o saptamana mai poate cineva sa se prinda?

Răspuns utilizator avertizat
| KoWalSky a răspuns (pentru ExpertMen):

Nu-ti mai fa griji, la fel ca tine am facut cu niste acte foarte importante verificate de mai multe comisii si nu s-a prins nimeni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trecand peste faptul ca faci un lucru interzis prin lege si anume fals in acte pentru care se face inchisorare profesorii se prind, nu ai cum sa modifici si sa nu se observe.

| ExpertMen explică (pentru suntserios):

Pai am facut un acu o sapt. si nimeni nu s-a prins.S-ar mai putea prinde dupa atata vreme?

| ExpertMen explică (pentru suntserios):

Nu cred fiindca eu am scanat-o si am taiat in paint.Totusi au ramas mici puncte dar nu sunt prea vizibile.big grin
Multumesc pentru raspunsurii.

| ExpertMen explică (pentru ExpertMen):

Plus ca am si vizat-o la cabinetul mediacal al scolii.

| ExpertMen explică (pentru ExpertMen):

Deci mai trebuie sa imi fac griji?

| suntserios a răspuns (pentru ExpertMen):

Da sunt nepasatori si ii doare la basca nu o sa se mai prinda, daca dadeau un pic de atentie si ar fi dat seama