| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca nu esti acasa cand vine curierul, si nici nu rasp la tel.Am dat comanda de ceva si cred ca pana o sa ajunga o sa fiu plecata cu ai mei la mare, deci n-o sa fie nimeni acasa. Ce se intampla cu coletul? Il duc inapoi?

L-ar putea lasa la posta(daca ii rog)si eu sa-l ridic de acolo(si sa-l platesc bineinteles)? Se poate asa?

1 răspuns:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Da. il iei de la posta dk sunt de acord ei si platesti o taxa de 5 lei mi se pare. stiu sigur ca se poate lasa la posta dk nu se ridic coletul, sau roaga pe cineva sa ti`l ia, lasandu`i un act de identitate al tau la indemana.
succes:*