| lordbogdan a întrebat:

Ce se intampla daca pe mess o persoana imi apare offlina si detectoru yahoo imi zice ca e online?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Inseamna ca este online si a setat ca pentru tine si altii sa fie off-line! deci persoana aceea este online! Si tu poti sa setezi ca cineva din lista ta sa nu te vada niciodata on-line!

| Ana94 a răspuns:

Hmmm...probabil ca intr-adevar, acea persoana este online dar pe tine te-a pus pe offline.Eu asa i-am facut unei colege mai demult, dar s-a prins c-am pus-o pe offline laughing

| KarmaChameleon a răspuns:

Inseamna ca tie ti-a dat iggnore, sau te tine pe invizibil, sau.mai da si detectorul ala gres, ca se mai intampla.

| SummerDays a răspuns:

Acea persoana ori ti-a dat ignor, ori te tine la offline!

| IamTitanum a răspuns:

Ca e p invisible

| ΛᄂΣX a răspuns:

E dat pe invisibile si tu poti sa faci asta. sau ti-a dat ignore