| NicusorYo a întrebat:

Cum pot fi online pe yahoo messenger pe calculator, dar sa am calculatorul inchis.Ca si cum intru pe mess pe telefon, apoi ies din aplicatie si tot apare ca sunt online. Funda

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Buna deci daca intri pe yahoo mail adica te inregistrezi acolo si esti online, dupa ce iesi de pe calculator tot ramai onlne deoarece nu ai dai sing up-adica sa iesi sper ca am ajutat

1 răspuns:
| anna_8790 a răspuns:

Cand iesi de pe mess punete pe invizibil atunci no sa se mai intample