| Cosmin7sivlad6 a întrebat:

Ce se intampla daca primesc report pe ome tv? Stiu ca nu ma mai lasa sa intru intr-un anumit interval de timp, platesc ceva sau pot sta linistit?

17 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce sa se intample lol. In cel mai rau caz iti inchide contul, nu platesti nimic.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru Wr3nch):

Dar imi este putin frică deoarece zice:"ti s-a interzis să folosești chat.ul"
Durata:300.59.15
Motiv:comportament vulgar sau obscen

Si apoi zice ca te poti întoarce imd dacă plătești...
Si mai jos arata elimina interdicția, am apăsat si zicea ca google imi înregistrează cardul...si imediat am ieșit afară

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmin7sivlad6):

Dalaughing Poti sa scapi de reguli daca platestilaughing Asta iti arata de ce omegle si toate serviciile conexe sunt oribile.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru Wr3nch):

Dar eu trebuie sa platesc obligatoriu? Sau ar fi una dintre variante:
1 varianta: să stau 300 h
2 varianta:să platesc

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmin7sivlad6):

Nu trebuie sa platesti, poti astepta.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru Wr3nch):

Am inteles!
Deci pot sta linistit?
Nu vine / primesc amenda?

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmin7sivlad6):

Pai nu ai primit amenda.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru Wr3nch):

Ma gandesc să nu vină vreo amenda, din cauza motivului...

Motiv:comportament vulgar, obscen

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmin7sivlad6):

Nu iti vine nimic stai linistit.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru Wr3nch):

Sigur? Nu faci mișto de mine?

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmin7sivlad6):

Da man, nu iti vine nimic. Ei vor sa doar sa scoata bani de pe cei care nu au rabdare, si de aia te lasa sa platesti. Dar e optiune, nu o obligatie.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru Wr3nch):

Si cand ma lasa sa intru înapoi, primesc o notificarea ceva pe Facebook?

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmin7sivlad6):

Nu cred. pur si simplu o sa poti intra.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru Wr3nch):

Sa zicem ca intru iar pe ome, dupa ce o sa ma lase sa intru
Sa zicem ca dupa 2 zile primesc iar raport...
Ce se intampla dupa aceea?

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmin7sivlad6):

Man, nu iti poate da nici o amenda pe care sa o platesti legallaughing Iti suspenda iar contul si dubleaza timpul de asteptare.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru Wr3nch):

Cum adică nu îmi poate nicio amenda pe care să o platesc legal?
Cum adică?

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmin7sivlad6):

Adica ei nu au voie sa te amendeze bosslaughing Te tot agiti degeaba. Esti ok, nu ai nimic de platit