| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca te speli cu sapun solid pe cap? Ii face bine sau rau? Eu am parul FOAAAAAAAARTE gras, si sunt curioasa daca ajuta la ceva sapunul solid...

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Am o colega care se spala pe cap doar cu sapun solid pe cap:dove.
si are un par superb. e mereu voluminos, si curat, adica nu e niciodata slinos.

incearca, rau nu cred ca o sa patetsi, dar supa da-ti si cu sampon=)

pace!

7 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Daca ai sapun de casa, poti sa-ncerci si cu el, si dupa aia runda 2 cu sampon. Eu asa fac big grin

| Gipsy a răspuns:

E rau!

O sa ti se ingrase si mai tare...

In cearca un sampon bun

In nici un caz sapun solid

| karra a răspuns:

Daca ai parul gras ti se recomanda sa te dai inainte de a te spala pe cap cu niste zeama de lamaie si sa masesi scalpul; zeama de lamaie iti face parul suplu si ii da si stralucire iar pentru par ars sau fff uscat se recomanda ulei de masline, ulei de ricin si masca de galbenuswinking

| lexony a răspuns:

Nu se intampla nimic daca t speli cu sapun solid p cap, numai ca nu ajuta la nimic.

| alexya19 a răspuns:

Sapun lichid?:-o eu zic sa nu incercilaughing sunt produse speciale pentru par grashee hee

| alexya19 a răspuns:

Scz solidlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu sapun solid, dar din ala de casabig grin, sapun de sulf. Daca la din ala te referi, absolut nimic, e chiar foarte bun. Ori iti iei de la bunica o bucata, ori cumperi de la farmacie(4 lei) si da, ii bun pentru parul gras, pentru matreata...big grin