| AngelCosmy a întrebat:

Ce se intampla. daca te uiti la prea multe filme xxx.

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Dar ar trebui sa e uiti ma rar pentru capoate creia dependenta de filme Dar depinde de cate ori te uiti happype zi

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Imi cer scuze ca am mai mancat din litere

6 răspunsuri:
| AngelCosmy explică:

Eu am auzit ca te poate intercepta politia. Daca da.ce se poate intampla?

| Axys a răspuns (pentru AngelCosmy):

N-are nici o treaba politia ca te uiti tu la filme xxx porno,, hm n-are nici o treaba politia la um isi fac ei treaba tongue ea i te uiti l ce-ti place ce tot atata nu vezi sunt czuri mai grave pe care ei actioneaza foarte greu dai incolo c nu ajuta cu nimica eiwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa te astepti cand chemi un instlator sa vine o bunaciune cu o trusa de scule dupa ea si sa eu tragi pe masa din bucatarie,

| Axys a răspuns:

Nu se intampla nimic poate fi din cauza hormonilor happy

| poftabuna a răspuns:

Uite aici ce se intimpla daca te uiti la filme porno! poti sa mori! http://gorgo.ucoz.ro/news/educatia_femeii_in_societate/2013-10-25-7