| niko_7262 a întrebat:

Ce se poate intampla daca cineva iti are id si parola de yahoo?

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Poate sa faca ce vrea cu ele...

| Neimportant a răspuns:

Îţi poate schimba parola şi îţi poate înjura lista sau te face de râs. te bagă pe net. xD

| redrosegirl a răspuns:

Buna.
Pai iti poate injura prietenii dandu-se drept tine si asta e o chestie destul de urata pentru ca prietenii se pot supara pe tine.
Ai grija cu datele personele, nu le divulga persoanelor in care nu ai deplina incredere.

| Ralluca25 a răspuns:

Poate să intre oricănd pe id tău, poate să-ți schimbe parola, poate să se uite la mesajele tale, poate să vorbească cu cine vrea din lista ta, poate să-ți șteargă ce vrea pe acolo. Concluzia : poate să facă ce vrea.

| Cherry a răspuns:

Poate intra pe id tau si poate vorbi cu prietenii tai.

| boomoom a răspuns:

Pai iti poate intra pe id si sa vorbeasca cu cei dil lista, sa-i injure sau sa le dea intalniri etc.altii iti pot schimba parola si ``sa-si faca de cap``in lista ta iar tu nu ve mai putea recupera parola atunci!winkingwinking funda?batting eyelashes

| Adina45 a răspuns:

Nu mai ai ce face cu id pentru ca persoana respectiva iti poate umbla la status si iti poate schimba imag de la av iti poate sterge toti prietenii din lista si sugestia mea este sa iti faci un alt idwinking

| KONSTANTIN a răspuns:

O sa intre in locul tau si o sa-ti stearga toata lista sau o sa-i injure pe totiwinking

| bia1100 a răspuns:

Ce sa se intample...isi face de cap, vorbeste cu prietenii tai, in cel mai rau caz isi bate joc de ei iar ei vor crede ca ai fost tu.schimba ti parola parerea mea. funda?:d

| strengareatza a răspuns:

Schimba-ti parola.