| dana85 a întrebat:

Cum se poate recupera parola unui ID de yahoo, fara sa se schimbe?

Răspuns Câştigător
| kabaleon a răspuns:

Daaa...Ce norocos sunt!winking

5 răspunsuri:
| kabaleon a răspuns:

Raspunsul la intrebare nu-l stiu big grin Am ales sa-ti scriu aici pentru ca nu iti pot raspunde la mesaj si la intrebare, din pricina faptului ca sunt membru junior. Asa ca daca gasim alta metoda pentru a comunica, iti voi putea raspunde. Merci!

| dana85 explică (pentru kabaleon):

Ai primit adresa mea de mail?

| dana85 explică (pentru kabaleon):

Uite ca ai fost norocos happy

| kabaleon a răspuns (pentru dana85):

Atat de norocos incat sa merit si un raspuns castigator? happy E prea mult pentru atat de putin.

| kabaleon a răspuns (pentru dana85):

Daaa...Ce norocos sunt!winking

| BraticeviciBogdan a răspuns:

Pai daca ai uitat parola raspunzi la intrebarile de siguranta pe care le-ai pus big grin