| Didi96 a întrebat:

Am auzit ca sunt sanse ca cei care sunt in clasa a 8-a in anul scolar 2010-2011 sa faca clasa a 9-a in scoala generala, e adevarat?
Voua va convine?crying

Răspuns Câştigător
| SfarsitDeDrum a răspuns:

La noi la scoala doar cei ce incep acum cls 5 si urmatori vor face cls 9 la scoala generala, deci eu nu voi face si nici uh, spre norocul nostru laughing

4 răspunsuri:
| Didi96 explică:

Ok...vai de cei de a 5-a...

Noruc nostru (cei care vor fi in a 8-a in toamna)

| Диана a răspuns:

Si eu am auzit asta, dar dirigintele ne-a spus ca doar clasa a 5-a va face 9 clase in generala. Ce bine! laughing
Si nu, normal ca nu mi-ar convine sa fac inca 2 clase cu tampitii mei colegi. :-J

| Delia_3936 a răspuns:

Nu este adevarat. Doar cei care intra in clasa a 5-a in anul scolar 2010-2011.

Si nu mi-ar conveni.

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Nu este adevarat. cei care o sa intre a 5a toamna aceasta o sa faca 13 clase in total. noi facem normal, la sf de a 8a examenele. si dupa liceu