| GeorgianaGeo1 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu in ce clasa se invata regula de 3 simpla? raportat la anul scolar 2010/2011... Funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Laurishkutza a răspuns:

In clasa a VI-a. Sigur. Eu stiu, crede-ma.
Fundoi? Pace!

10 răspunsuri:
| Justina10ify a răspuns:

Clasa a 6a

| Patricia a răspuns:

In a 6-a

| iuandfto a răspuns:

Intra 6. Am vazut eu in culegerea de mate.

| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! Eu am invatat-o in clasa a6-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa a 6-a atunci am invatat-o eu prin 2007 dar si acum tot intr-a sasea se invata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cls a 6 a cred.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in clasa 5a apropo eu te cunosc pe tine de pe yahoo.

| GeorgianaGeo1 explică:

Am nevoie de o rezolvare la o problema de clasa a 4a si nu stiu in ce clasa se invata

| GeorgianaGeo1 explică:

Daca asez cate 1 elev in banca imi raman 12 elevi in picioare, daca asez cate 4 elevi intr-o banca imi raman 9 banci libere. Cati elevi si cate banci sunt? Imi trebuie o rezolvare pentru clasa a 4a.

| Jessica1213 a răspuns:

6a desigur

Întrebări recente