| Annitu a întrebat:

Ce secrete ascunde telefonul tau?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Jocul cu labirint hypnotized

| JackieSue a răspuns:

Pozele si nimic mai multlaughing.

| Pho3nix a răspuns:

Poi... o sa il intreb big grin

| Chocolate a răspuns:

Ca e un nokia cretin 3120 ce se zgarie prea repedeangryangryangry

| Klara a răspuns:

Poze foarte multe facute la caterinca, filmulete, muzica...mesaje...winking

Shin
| Shin a răspuns:

Parolele de la carduri si cel mai bine tinut secret de pe TPUwinking
Shin.

| hândel a răspuns:

Cred ca-i din filmul Transformers si se schimba-n robot fugind de colo colo ca mereu trebuie sa-l caut minute in sir dupa melodie ca sa-l gasesc. Sau poate s-a saturat de peretii si podelele cu care-l mangai la nervi si fuge de mine. Dar destinul tot impreuna ne tine, asa-i cand doi se iubesc, nimic nu-i desparte. laughing Nu am secrete pe telefon, desi am parola pe el.hee hee

| ioanaa a răspuns:

Poze, filmulete si ceva mesaje. Lucruri obisnuite tongue

| urbanghost a răspuns:

Codurile de la NASA

| Lorenyk a răspuns:

Ascunde ceva mesaje, niste poze si un nr anume de telefon.

| andrreea a răspuns:

Poze...si mesajehee hee

| hanry a răspuns:

AM parola de la NASA si Cia si stiu unde sunt toti extraterestri a da si o poza cu fratele unchesului varului secretarei fratelui tatalui meu, sau pe scurt veciunul fratelui celui care imi aduce posta

| Smackdown a răspuns:

Daca sunt decrete nu trebuiesc spuse.

| redbull a răspuns:

Multe cazaturi, aruncari de 3 puncte cu el dupa altii, A facut cunostinta cu un tort, dupa care a urmat ( slapat, curatat, uscat ) si inca functioneaza big grin destul de bine Nokia 6233
P. S. totusi acum nu merge numai 1 singur difuzor big grin

ascunde destul de multe big grin

| A_1809 a răspuns:

Doar cateva mesaje laughing