| briana a întrebat:

Ce semnifica luna martie din punct de vedere al faptului ca fiecare zi reprezinta o baba?

Răspuns Câştigător
| adutzwtaw98 a răspuns:

Femeilee

4 răspunsuri:
| Alexsiatit a răspuns:

Chiar daca acum te numeri printre "prietenii" mei, constat ca tot nu am "permisiunea" sa-ti scriu Briana.
Poate, ar fi mai bine ca pentru o comunicare mai optima, sa-mi trimiti si un ID sau o adresa de emaill, oar eu promit sa te adaug si acolo la "prieteni".

| CANyouKEEPaSECRET a răspuns:

O reprezinta pe baba dochia pentru ca de pe 1 pana pe 9 martie baba dochia isi da jos cate un cojoc! ...57686.html

| briana explică (pentru CANyouKEEPaSECRET):

Raspunsul tau era corect si meritai funda insa am apasat din greseala

| CANyouKEEPaSECRET a răspuns (pentru briana):

Nu-i nimic ma bucur ca te-am ajutat!