| jeerlovecb a întrebat:

Ce semnificatie are cifra 18? Si ce semnifica pentru voi varsta de 18 ani? Dau funda! Am nevoie pentru un discurs va roog ajutati-maa!

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Cifra 18 nu are nici o semnificatie aparte, este doar o simplu cifra alcatuita din 1 si 8. Cat despre semnificatia varstei de 18 ani, asta este altceva, cand implinesti 18 ani inseamna ca devi major sau ai devenit, insa nu e mare lucru, deoarece major sau nu, tot depinzi de alti. Ca sa fi pe picioarele tale trebuie sa termini o facultate si sa iti castigi proprii tai bani, altfel intotdeauna vei depinde de alti si nu vei fi niciodat independent. fundita? big grin