| a_5373 a întrebat:

Ce semnificatie are pentru voi ziua de 8 martie?happy

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Un prilej pentru a petrece mai mult timp cu mama mea. Pana la urma, cea mai importanta femeie este Mama. Nu doar a mea, ci a fiecaruia dintre noi. Din partea mea, mama mea e cea mai buna. Din partea ta, eu zic ca tu consideri ca mama ta e cea mai buna.
Deci. are o semnificatie speciala. Doar e sarbatorita persoana ce mi-a dat viata. happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna

| Ciprian a răspuns:

Ziua femeii.

| User a răspuns:

Semnifica risipirea alocatiei mele pe ultimele si urmatoarele 3 luni... Dar-ar boalilii sa dea

| adelutza29 a răspuns:

Pai are o imp destul de mare pentru ca e ziua femei.

| winchesters a răspuns:

E o zi... obisnuita dintr-un anlaughing[glumeam]
Ador ziua asta big grinlove struck
Pa-palove struck

| Phutui a răspuns:

Bani cheltuiti, timp pierdut, laughingdat flori etclaughing

| Bubless a răspuns:

Este ziua tuturor femeilor. Oferim martisoare celor dragi.
Multa sanatate!

| a_5373 explică:

Ma asteptam la raspunsuri mai complexe, dezvoltate.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sai fac la mama un cadou

| alexutza_6470 a răspuns:

Pai pentru mine semnifica o zi in care sarbatorim ziua femeilor dar mai ales ziua Mamei! Vreau si eu macar un votkiss