| Laura_2542 a întrebat:

Ce semnificatie are ziua de 10.10.2010?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ziua in care m-am lasat de gandit pentru prima oarasmug

| Psihiatra a răspuns:

Ziua in care la noi la scoala se asculta la toate materiile nr 10 laughing E doar o data compusa cu multi de 10. E ca si 9. 9. 2009 tongue

| nirvanacartof a răspuns:

Sfarsitul lumii!

| RXN a răspuns:

E doar o alta zi in care ma simt groaznic, nimic special, din pacate.

| KatherineSparks a răspuns:

Um, nici una :/ A avut cumva ziua de 9/9/2009 vreo semnificatie? Azi verisorul meu implineste 10 ani, dar de parca lui i-ar pasa de atatia de 10 in data. Btw, LMA celor a caror zi de nastere e azi!
@figo Felicitari! (: Sa fie sanatos! Happy B-day to him/her then big grin

| figaro a răspuns:

Ziua in care am devenit unchi love struck

| bubu16 a răspuns:

Ziua cand tati a implinit 40 de anihee hee

| Anonim693 a răspuns:

O zi frumoasa cu multi de 10.Pentru fiecare inseamna cate ceva sau nu inseamna nimic.

| raresgicu a răspuns:

Ziua in care am am un nou verisor:d

| source a răspuns:

Zi in care am facut 20 de anilaughing))...batran dar totusi tanar, fara griji si fara bani:X