| Ɔαρρʏ a întrebat:

acum ca vine vara as dori sa lucrez un pic la maini dar nu vreau sa ma duc la sala. ce imi recomandatii?

Răspuns Câştigător
| n1cknam3 a răspuns:

2 bidoane de 5 litrii cu apa... pentru inceput... dupa ce te acomodezi, scoate apa pune nisip pana la jumatate in fiecare, dupa ce te acomodezi umple fiecare sticla cu nisip pana sus,

1 răspuns:
| miauuau a răspuns:

1.Poţi umple 2 bidoane[de 1l sau 2l] cu nisip ori cu apă şi le poţi folosi pe post de gantere.
2. Poţi face flotări, începi de la un anumit număr de flotări şi adaugi cateva pe săptamână.
tongue