| A98 a întrebat:

Ce simtiti in acest moment?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Că îmi curg prin vene aceste acorduri http://www.youtube.com/watch?v=QcoP8c7pNVc, iar vocea lui mă încălzeşte şi mă face să vibrez.

| AnneMarri a răspuns:

Frustrare.

| MissmysteriousS a răspuns:

Practic nimic,nici eu nu stiu ce se intampla cu mie in ultima vreme,parca se intoarce lumea cu susul in jos si tot ce-i usor este foarte dur, in fine, cred ca... nostalgie

| Sἶrenἶa a răspuns:

Frig

| Madda a răspuns:

Ura si gelozie. suparare si nervioh go on

| Anonim1596 a răspuns:

thinking Fericire si... dragoste love strucklove strucklaughing

| catalin94 a răspuns:

Indragostit de cine...care nu va afla niciodata asta...trage tu concluzia

| geolovesedward a răspuns:

Tristete...multa tristete...

| roby_6848 a răspuns:

Nu stiu sigurr...da in niciun caz nu e un sentiment frumos.