| nowar a întrebat:

Cum va simtiti in acest moment?

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine fericit, trag sperante ca ma voi angaja ca sofer pe autobuz/autocar sau pe camion/trailer.

| nowar explică (pentru mgtow):

Mult noroc in continuare!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
destul de bine, dar obosita dupa pregatirea cozonacilor si treburilor casnice.
Sarbatori Pascale fericite si multa sanatatehappy

| thegatekeeper a răspuns:

Deprimata, desi am reusit sa mai "amortesc" putin starea. Insa oricum, e ceva obisnuit, in cazul meu. Se putea si mai rau.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cam obosita, dar bine si tot odata cam rau pentru ca ma doare capul.
*-*

| UnleashedPsycho a răspuns:

Obosită, puţin deprimată şi puţin nervoasă.

| Dariusuu a răspuns:

Puțin obosit dar cu puțin somn trece.

| Iubibilăă a răspuns:

Traiesc prezentul si ma simt bine ca sunt in libertate si departe de oamenii lipsiti de pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine mă simt. Cu toate că iar au venit temperaturile de peste 30 de grade, ceea ce înseamnă că dintr-un anumit punct de vedere număr fără să vreau zilele până când va veni din nou toamna. Deja multe colege de clasă şi fete pe care le cunosc au dat năvală pe ştranduri ca să-şi facă poze în costum de baie şi să le urce pe site-urile de socializare ceea ce mă face să mă simt scârbit de generaţia din care fac parte.

Pe de altă parte, Basel conduce la pauză pe Chelsea iar Benfica e la un gol distanţă de calificare, ceea ce înseamnă că dacă la finalul celor două meciuri, finalistele vor fi Basel şi Benfica, mă voi simţi foarte bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place cum gandesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt plictisit, stau de vorba cu persoana care o plac si nu stiu ce sa-i mai zic..mda..viata-i greu.

| τττ a răspuns:

Sufăr.Îmi e foarte greu fără el...Mda,m-a lăsat pentru alta! Nu doresc la nimeni să treacă prin tot ce-am trecut eu. Uneori, sincer, vreau să-mi pun capăt zilelor. Nu din cauza lui, dar viața mea din roz e neagră! M-am certat rău cu mama, tata este foarte rece de la un timp de vreme iar bunica mea nu o mai duce mult. Nu știu ce e cu mine. Mă gândesc că e și din cauza băiatului pe care îl iubeam și încă îl iubesc necondiționat. Trec printr-o perioadă foarte grea. Sper că v-a răsări și soarele pe strada mea!

| ForeverWarrior a răspuns (pentru τττ):

Cand nu te astepti va rasari soarele pe strada ta.Da-i timpului timp!

| τττ a răspuns (pentru ForeverWarrior):

Ai dreptate! Mulțumesc de sfat!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru τττ):

Nu te descuraja... Gandul cu luatul zilelor sa dispara! Ai credinta in Dumnezeu.
*-*

| OhGodWhy a răspuns:

De ce te intereseaza!?

| Rockerul23 a răspuns:

Plictisit happy

| AndaDaniela a răspuns:

Acum? Sincer?
Tampa, ca nu mai iau #1!

| LaurC a răspuns:

Aș vrea să fiu afară, și să stau pe iarbă, ascultând muzică în căști.
Mă simt ciudat. Greu de explicat.

| nowar explică (pentru LaurC):

Foarte greu straight face dar e frumos afara oricum day dreaming

| Karuta a răspuns:

Plictisită.

| vox22 a răspuns:

Nu stiu... obosita pentru ca a venit pastele si daca a venit el trebuie sa vina si curatenia de primavaracrying pe de alta parte in fiecare zi a vietii mele ma simt foarte foarte HAPPY, Zambitoarebig grinbig grin INTOTDEAUNA. tu cum te simti?

| nowar explică (pentru vox22):

Ma simt secata de viata, ma gandesc la tot ce o sa se intample dupa clasa a 8-a si ascult muzica mea melancolica.

| vox22 a răspuns (pentru nowar):

Exact asa ma simt si eu acum. Si eu sunt clasa a 8a, si mie teama sa ma gandesc ce o sa se intample dupa. este prea trist sa ma gandesc, asa ca ascult muzica rock ca sa ma mai invioreze. de curiozitate de unde esti? unde ai de gand sa-ti petreci banchetul? ai vreun partener big grin?

| nowar explică (pentru vox22):

Severin,nu ma duc la niciun banchet, nu nu am 'partener' happy

| nowar explică (pentru vox22):

Da de ce ma intrebi de partener, imi faci tu rost de unul?

| vox22 a răspuns (pentru nowar):

Nup... ca nu te cunosc destul de bine incat sa-ti gasesc un partener pe plac.pari o fata de treaba. poate reusesti sa iti gasesti unul pe placul tau.totusi du-te la banchet. este o parte importanta din adolescenta ta. O sa-ti placa. in plus, la banchet nu ai nevoie neaparat de un partener. ai nevoie sa te distrezi.

| nowar explică (pentru vox22):

Ok apreciez gestul happy

| Davos a răspuns:

Ma simt ca un bulgare de zapada care se topeste incet adica ma simt foarte trist crying((((( :* sad