| anonim_4396 a întrebat:

Ce sistem de operare credeti ca e mai bun, windows vista sau windows 7? De ce?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

windows 7, e mult mai stabil!

4 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Windows 7... dar acum depinde si de ce pc ai. daca suporta un windows mai nou si performant.

| DTralala a răspuns:

Windows 7 e mai bun, dar daca ai telefon cu cablu usb, imprimanta, camera foto/video etc.care trebuie instalate nu ti'l pune. eu am trecut pe W7 si nu pot sa instalez nimic din ce imi trebuie sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti merge widows xp in principiu iti merge si windows 7, deci nu ai nici-un motiv sa nu treci pe 7 tongue.

| Anddreiii a răspuns:

Pei eu cred ca windows 7 ii cel mai bun si cel mai nou.