| flow_3204 a întrebat:

Ce solutie stiti pentru parul ars nu vreau sa il tund ca imi creste foarte greu alceva va rog frumos repede ofer fundita si voturi

3 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Odata ce e ars nu ai ce sa ii mai faci.Mai bine tunde-ti parul si apoi ingrijeste-l, saptamanal inainte de baie aplica ulei de masline la varfuri sau foloseste masti pentru ingrijirea parului.Incearca sa nu mai folosesti atat de des placa sau ce folosesti tuwinking

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Un regenerator(sampon; balsam)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunde-l ca nu ai ce sa faci ca sa scapi de arsura. Apoi iei ulei de ricin si iti creste imediat parul.De obicei il gasesti la farmacii naturiste, dar s-ar putea sa gasesti si la Catena si farmacii de genu.A si spala-te pe cap cu sampon de ou, pentru ca te ajuta si el foarte mult.Bye.