| louis3 a întrebat:

Ce sporturi va plac?

Răspuns Câştigător
| mcrenma a răspuns:

Inotul, voleiul, patinajul, asta in prim-plan. Pana la urma toate sporturile imi plac.

26 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac toate sporturile in principiu. Ma uit mereu la televizor la meciuri si competitii. Imi placea sa joc fotbal dar mi-am pierdut pasiunea pentru ca baietii cu care jucam nu mai stiau de placerea sportului, injurau mereu si faceau crize.

| Silvia a răspuns:

Imi place sa ma uit la fotbal si sa joc handball si voleibig grin.

| monyk a răspuns:

Buna, desi sunt fata cand eram mai mica jucam de numa fotbalhee hee, acum raman doar cu privitul cand am timp...imi place badminton, inotul imi place foarte mult, basket, in rest nu prea ma omor cu alte sporturi...

| Arthur a răspuns:

Fuga de raspundere.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Volei si inot love struck Astea imi plac cel mai mult big grin

| yellowalien a răspuns:

Tennisul si inotul. za best smug

| juniper a răspuns:

Daca sa te dai pe franghie e sport, atunci da si alergatul imi place. Cand eram mica si mergeam la bunica ma jucam fotbal cu varul meu.

| myha a răspuns:

Mersul pe jos
laughing

| Alisa a răspuns:

Cand eram mai mica jucam fotbal mereu laughing. am facut handball si volei. acum fac inot. deci astea sunt sporturile care imi plac. love struck

| Pepper9 a răspuns:

Multe!big grin
Ma mai joc cateodata fotbal ca ma roaga baietii raised eyebrows. Ultima data cand am jucat fotbal, adica martea asta, mi-a pus piedica un baiat si acum am entorsa la mana dreapta, dar nu ma intereseaza big grin
Imi place sa joc volei, baschet, handball si sa merg la antrenamente la atletism :X. Dar tu?

| oareux a răspuns:

Parkour. E cel mai tare sport si il poti face oriunde te ajuta sa se deplasezi repede ma gandesc sa ma apuc de ellaughing

| georgiana a răspuns:

Imi place voley-ul, handball-ul si fotbal intre fete.

| criss:) a răspuns:

Volei, handbal si tenis de masa:X...nu prea joc dar cand ma apuc nu as mai termina, mai ales tenisulhappy

| Marian™® a răspuns:

Imi place tenisulhappy

| LCD a răspuns:

Inotul :X
nimic mai bun

| m4them4tic a răspuns:

Imi place sa practic orice sport, preferatele mele sunt fotbalul si recent snowboardingul.Nu imi vine acum in minte un sport pe care nu as vrea sa il practic(amator).

| Ea.e. a răspuns:

Volei si fotbal.

| Roxana6044 a răspuns:

Aruncatu` cu privireawinking si inotul :X love struck :X

| Közmyn17 a răspuns:

Cand eram mai mic, imi placea mult sa joc fotbal. Dar intr-o zi, am avut un accident foarte urat din cauza acestui sport(urat ca s-a ajuns pan' la spital)crying. De atunci nici ca am mai jucat, dar imi place sa ma uit in continuare la meciuri. Am inceput sa joc voley masculin(pentru. ca fata de care imi place este in echipa de voley feminin a shcolii in care invatam). Chiar a inceput sa imi plac mult, si ma gandesc serios sa ma inscriu intr-o echipa locala, pentru. antrenamente...In rest, imi place handbalul, skiatul si km atat.

| zumba zumba a răspuns:

Fotbal!

Răspuns utilizator avertizat
| adydassler a răspuns:

Fotbalul si cateodata sa fug de la ore (cand se anunta lucrari grele) rolling on the floor

| alexandrapoiana a răspuns:

Inotul este unul din sporturile mele preferate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halbere si alergatul in jurul cozii. O splendoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimnastica aerobica se punebatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bacemi, mare dreptate ai...acum cand vad toti cocalarii care joaca fotbal si injura tot timpul ti se face scarba si ti se duce tot cheful de joaca.