| Denyzalovely a întrebat:

Ce spuneti de cuplul Neji Tenten?
O sa fie impreuna in shippuden?
Puteti sa imi lasati niste povesti cu cei doi?
Va rog cel care imi rasp la toate ii dau vot si Funda!

2 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Pai mi se pare un cuplu destul de dragut:).
Si nu, nu o sa fie impreuna in shippuden(in schimb, Sakura o sa inceapa sa simta ceva pentru Naruto).
Daca te referi la povesti oficiale da pe
www.animekage.ro
si cauta acolo naruto shippuden(vezi episoadele cu cu cei doi).
Neoficiale, da pe siteuri gen www.deviantart.com si da la literatura daca vrei sa citesti, scrie nejiten sau ma rog cum vrei tu sa cauti si gata.
Nu m-am mai uitat la Naruto demult, dar tot mi-a ramas in inima:)).Pa.

| MariaMelnic a răspuns:

Nu vor fi niciodată îpreună, deoarece Neji va muri în al 4-lea Mare Război Ninja