| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Ce statusuri despre ploaie gen "Ploua peste inima mea:-J" stiti?big grin

7 răspunsuri:
| Sarahh a răspuns:

Si ploua ploua peste inima mea :-

| Bubuu a răspuns:

Plouă,tu nu eşti să mă asculţi ca de obicei nu ai timp să mă asculţi, plouă, în sufletul meu plouă...
Îmi place când plouă afară pentru că nu vede nimeni că eu plâng.
Plouă afară şi mi.e dor să stau cu cineva pe care îl ador.
Îl iubesc dar plouă afară şi gândurile mă doboară.

| Bubuu a răspuns:

Plouă,tu nu eşti să mă asculţi ca de obicei nu ai timp să mă asculţi, plouă, în sufletul meu plouă...
Îmi place când plouă afară pentru că nu vede nimeni că eu plâng.
Plouă afară şi mi.e dor să stau cu cineva pe care îl ador.
Îl iubesc dar plouă afară şi gândurile mă doboară.
Atâtea mai ţin minte.

| Honeybunny a răspuns:

Poate daca ploaaaaaaaaaaia s'ar opriiiiiiiiiiiii!

| Honeybunny a răspuns:

The sky cry,the sea cry,i cry... even the sand,we both cry we reached the end, goodbye my lover, my friend

| ZapacealaAa a răspuns:

Ploua, iar tu nu mai esti aici sa-mi amintesti cum era