| inna_2217 a întrebat:

Ce statusuri noi stiti?(mai smechere)

Răspuns Câştigător
| BeautyTeacher a răspuns:

Fiecare zi e speciala. Oricum e plin de atractii . Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.winking

Spune ca a fost o greseala ca au fost impreuna // Dar inca mai tremura si viseaza ca o tzine de mana rolling eyes

Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic . Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic sad

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.

Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri

Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot,mi s-a zis că n-o să pot,eh uite-te că încă pot !

Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?

Tacerea a raspuns in locul tau straight face

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti.

Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim !

Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita . Ce ironie ! oh go on

Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Am vrut sa uit tot ce a durut,sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva,alta sunt acum,si alta e viata mea

I need you here with me. Cause music makes me free

Ea nu tine cont de moda,o arde cum simte,ea are propriul stil si stii.stilul ei nu mintehappy

Eu sunt .eu.Altele vor sa ma imite.La cat de scumpa is nu prea isi pot permite'.

Daca ai fi la puscarie...nu ai ezita.stii ca eu as fi singura piesa care te-ar vizita.winking

De un an si ceva nu mai esti in toate mintile esti doar in mintea meaa:X

Ma mai si distrez,mai ies si la cumparaturithinkingcu mine in cabina de proba.cele mai tari aventurismug

Tu esti tacerea eu cuvantul.Tu soarele si eu pamantul:X

Nu ne distram in cluburi cum ne distram la scara

Cand impartim aceeasi bere si aceeasi tigara:X:X:X

Nu sunt tipul fetei chiar indiferentathinkingDar poti sa ma legi si cu catusele eu sunt tot independenta:X

Naskuta sa fac fitse,nu sa le suport!;x
PoTsi sa pleci ma doare in cot'h[oh go on].Baieti nu am eu?rolling on the floor ei sunt peste totthinkingbye bye ramai cu binewave vezi ca intreaba tarfele de tinewinking
Sunt frumoasa si isteata:X Pe mine toti ma invidiazawinkingIti transmit de la distantabig grinaca nu ma suportsi esti o zdreantsaaaarolling on the floor

Eu sunt ca aerul doar ca te las fara respiratie.:XSunt pentru tine tot!sursa ta de inspiratsie:X

Pentru totsi cei care ma imitaoh go on am o vorba sa va zic:hai pa gura mica!
Vrau sa vii sa te am:X sa iti shoptesk ca te iubeschappy
MiNTI ca nu iti pasa de mineoh go on dar hai recunoaste ca is o parte din tine!
Suficient de matura sa imi dau seama ce faci da suficient de copila sa ma prefak ca nu imi dau seama.copilaresc ink in felul meu si probabil asta o sa fac merewhappy

Rad in intunerik sa se faca soare.m-ai facut sa sufar da'pot sa te fac si sa imi plangi la picioarewinking

FUNDITAlove struck?

3 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Dacă tu eşti şmecheră, găseşte tu!

Baftă!

| Play4Fun a răspuns:

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

- Mai available ca oricand!

- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.

- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.

- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

| Andreea_6384 a răspuns:

O vrei asa cum este ea`. :-x Esti norocos ca e a ta`.

Nuu te mai uita, nu mai ai tu fraiere fata de mine. cand eram cu tine taceam, nu comentam, uita`te acum sunt cu totul altaoh go on

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

Nu conteaza ca nici nu ma observi… eu stiu ca de multe ori ai pus clicku’ p numele meu, insa n-ai avut curajul sa apesi si sa-mi spui ce simti…

fundabatting eyelashes?
Sper sa-ti fie de folos::*