| ayten5675 a întrebat:

Ce sunt funditele cand primesti una se intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Nu. Dar, primesti niste puncte virtuale iar in momentul in care strangi foarte multe fundite si ai o gramada de puncte ajungi expert TPU. La sfarsitul unui an, se fac nominalizarile de userul anului. Atata timp cat esti cunoscut pe site, poti fi nominalizat de multe ori si daca iesi locul 1, 2 sau 3 castigi (in real) o statuie. Uita-te in stanga sus, la "Afla utilizatorul anului 2010".
Succes si ca tot vorbeam de fundite, imi dai mie?
Mersi!

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

O fundita este un fel de multumesc, primesti fundita doar la raspunsuri corecte, daca vrei sa dai fundita te uiti in dreapta raspunsului si dai clik pe fundita

| misterioaѕa a răspuns:

Imi dai funditza ?

| dany_6773 a răspuns:

Daca raspunzi bine la o intrebare al unui user si lui ii este folositor raspunsul iti da o fundita...adica considera ca ai dat cel mai bun raspuns si vei primi 100 puncte pentru acest lucrutongue...imi dai fundita?big grin

| alina_7878 a răspuns:

Sunt un fel de premii...
cand primesti una de fapt primesti 100 de puncte

| lolipop_5666 a răspuns:

Le colectionezi pentru a creste in top, presupun. deci, imi acorzi funda?big grin