| break a întrebat:

Care e treaba cu funditele astea? daca ai mai multe ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| AnaMaria42312 a răspuns:

Pai, te ajuta sa cresti in rank (1 funda = 100 puncte) si daca raspunsurile sunt folositoare si au un rost atunci poti deveni expert. nu conteaza numarul fundelor. Poti avea si 600 de funde si sa nu fii expert. Dar in rest nu au un rol foarte mare.

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Devi expert TPU

| Bii26 a răspuns:

Nimic.Primesti fundita daca raspunsul este considerat de cel care pune intrebare cel mai folositor dintre toate.
Pa, pa

| Ralucarrie a răspuns:

Expertbig grinlaughing