| omgwtflol a întrebat:

Care e faza cu funditele laughing? daca primesti fundita ce se intampla happy?

8 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Eh
cresti in rank pe TPU

| Crazyfish a răspuns:

Te usuci si mori...

| Y3aaHH a răspuns:

$100 pentru fiecare fundita laughing)

| emima a răspuns:

Fundita este un raspuns castigator adica cel ce ai ajutat e cel mai multumit de raspunsul tau

| AnotherGirl a răspuns:

Fundita este o modalitate de a multumi celui care te-a ajutat cu un raspuns happy Unii dau raspunsuri pentru a primi cat mai multe fundite [ma refer la cei care le "cersesc" ], iar altii dau raspunsuri pentru simplul fapt ca vor sa ajute happy. Iar "rasplata" [ca sa-i zic asa] consta in fundita asta happy

Daca primesti fundita inseamna ca ai reusit sa ajuti pe cineva happy Asta se intampla :*

Good night! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda valoreaza 100 de puncte, cu punctele scazi in rank, cu rankul cresti in clasament, adica aici. http://www.tpu.ro/useri

Dar nu uita, toate astea: voturile, rankul, fundele, etc. nu au nicio valoare. Important e sa ajuti dezinteresat. Probleme oamenilor sunt reale, iar ce am enumerat mai sus reprezinta ceva virtual, adica inexistent.

| adytzusiatat a răspuns:

Dami funda sa vezi ce se intamplalaughing) acum serios daca prikmesti funda primesti puncte care te fac sa cresti ranku sa nu fii ultimu de pe TPU(da nu asta e imp, ci sa ajuti lumea si ei pe tinetongue)

| omgwtflol explică:

Aha mersi :p