| ๓itนpitน a întrebat:

Ce sunt,, RObotzi"? Va plac?

3 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Sunt un fel de desene animate cu doi robotei(MO si FOCA-fabricat original cu aluminiu), doar ca sunt doar de cateva minute si vorbesc si cu prostii in ele...;))

gasesti aici episoadele:http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

incep de la cele mai recente:)

fundita?:*

| GoguStrigoi a răspuns:

RObotzi sunt niste robotzi(evident)...Cauta pe CreativeMonkeyz.com

| oRaNg3 a răspuns:

RObotzi e un serial de desene aminate romanesti pe internet, de fapt un umograf. Este vorba despre doi roboti, chiar primii roboti romanesti, MO si FOCA, care au fost uitati de lume intr-un depozit.
Episoadele au rolul de a ne amuza pe noi, cei care ii urmarim mereu la aparitia unui nou episod prin expresiile originale si ilariante. Mai zambim si noi, ca de aia suntem ROmani.
PS: Primul episod a aparut in 20 ianuarie(joi) si continua in fiecare joi cu unul nou.
Pa, pa!