| PaTTy_3342 a întrebat:

Ce talente aveti?
Credeti ca exista persoane fara talente?( ex: eu laughing)

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am talent la ranit oameni.Cred ca la asta ma pricep cel mai bine.Habar nu am de ce nu imi dau naibii o palma si tac, decat sa zic eu tot adevarul.Inca nu vreau sa ii numar pe toti cei care i-am pierdut pentru ca le-am demonstrat ca au mintit. I-am pierdut pe ei, e adevarat, dar macar mi-am mentinut principiile.Sarac da` cinstitlaughing
Mai am un talent deosebit in a mima atentia.Si clar, dau sfaturi. Bune si mai putin bune. Ele ar fi excelente in teorie, dar in practicalaughing

| Bessame a răspuns:

Compun poezii de dragoste

| patty32 a răspuns:

Heyyy waiting
Cum nu ai talent?waiting
Da` toate creatiile tale de pana acum ce sunt?;-w
iti zic eu : dovada talentului tau! happy
Eu.thinking
Sa zicem ca si eu am talent la tot ce tine de romana laughing [compuneri cel mai mult thinking]
Sau cel putin asa imi place sa cred laughing

| GyeBaek a răspuns:

Talentele se pot mosteni sau invata.Si da si eu sunt fara talent.

| MyTzZy a răspuns:

Eu cant la pian si pictez.
Fiecare pers. are un talent. Daca crezi ca nu ai talent de inseli! Ai un talent numai ca nu la-i descoperit! Asa se intampla de obicei!

| Fluffy a răspuns:

Nu cred ca exista persoane fara talente, oricine ai fi.Pana si tu ai telent la limbi straine. am vazut un raspuns de al tauwinking