| dragon13 a întrebat:

Ce tampenii fac profesorii vostrii? Sau ce expresii au?

Răspuns Câştigător
| IoanPetru a răspuns:

Au expresii amuzante cum ar fi : ascultati voi ce va spune tetea/ara drace ara/marsi acasa!/etc. Odata profa de geo an timp ce explica s-a oprit si a luat catalogul si l-a trantit de catedra vrand sa omoare o musca (se zvoneste ca dupa a mncat-o, sau domnu de civica cand se enerveaza se opreste din scris si iti da cu creta in caplaughing Mama da sti ce tinta are.

8 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Profesoara de istorie ne dă șuturi în fund, iar profa de mate țipă : " Uitați-văți la tablă!" laughing Față de cea de teorie care începe în oră să ne vorbească despre " la câte dintre fete le-a venit ciclul?". Frate, ori facem muzică ori educație sexuală? laughing Să nu UITĂM de ceilalți săraci profesori care fără să vrea nu se prea căsnesc să iasă în evidență... big grin

| NoSens a răspuns:

Profa de Tehnologică - "Tolomaci" laughing oh go on

| oOSaritaOo a răspuns:

Profa mea de franceză dă note pe cât eşti de sexy! laughing Şi te gândeşti că e bine! dar nu e! Pentru că dă note mari numai băieţilor pentru că ea are 60 de ani şi e necăsătorită, cred că e şi virgină. laughing

| Vreoproblema a răspuns:

Arunca cu marcarul in cei care vorbesc neintrebati

| Maomau a răspuns:

Poi tampenie este toata activitatea lor de a distruge tinerii!
Ca asta se face in scolile din Ro, se distrug tinerii!

| Smile2BHappy a răspuns:

Profa de muzica iti da cu capacul de la marker in cap si iti face nasul negru cu markerul, profei de tehno i-a cazut o geana (falsa) in timp ce preda, iar proful de istorie, in loc sa zica EUROPA zice iEUROPA si scrie de si pe marker il enerveaza. In ora de muzica mai vorbim de biologie. Si intr-o zi a venit un nene (nu era prof) (Dumnezeu sa il ierte) a venit si a cerut un marchier.

| catamiru a răspuns:

Asta e tare: Domnul de religie ridica dintr-o spranceana si ne sperielaughing, iar noi incercam sa-l imitam si rade de noi. Sau domnul de matematica[ cel mai handi] doamne. nimeni nu poate sa.l inteleaga pe omul asta, nici macar profesoriilaughing)

| silvipityka a răspuns:

Doamna de romana 'da tacii te rog" e super enervantă si da si din picior când spune la tine?