| cυρcαкє a întrebat:

Ce telefoane bune si cu touch screen stiti? Sa fie pana in 600lei si la oferta daca se poate.Sunt site-uri ceva cu telefoane? Vreau sa-mi iau telefon nou de Craciun. Funda? normal.

5 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Germanos, un LG sau un Samsung gts5230, ca al meu! este 600 lei...sau era...in februarie, mai bine iti iei un LG si intra pe site-ul:
germanos.ro

| cυρcαкє explică:

Apropo sunt pe reteaua Orangebig grin. Daca se poate niste telefoane care sa fie in reteaua orange.Multumesc!

| Heliodor a răspuns:

Daca vrei sau ai abonament vpdafone vezi daca mai exista LG GD900 super tare telefonul, il am de cateva luni su sunt multumit de el

| Kikiiiiii a răspuns:

Pey corbybig grin eu am n95 e destul de scump dar nu e touch screen ori Samsung starhappy Fundahappy?

| alexykaalex a răspuns:

BUNA

pai poti sa iti cumperi Samsung ca is foarte bune. ti-as zice sa iti cumperi Samsung gt5230