| Mihaela_9047 a întrebat:

Ce telefon aveti? big grin
si cu cat lati cumparatwinking
>?
ma refer la liber nu cu abonament dar daca il aveti cu abonament asa cat credeti ca costa?
dau fundita pentru cel mai stas' telefon

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am Nokia 6555 happy de iarna trecuta sad.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Telefonul trebuie să fie TELEFON, nu mp3 player, nu aparat de fotografiat şi nu cameră video.
Prin urmare, cel mai bun telefon, după mine este Motorla C130 (la fel de bune şi C119, C121, C135, etc. etc.) pentru că îşi îndeplinesc perfect funcţia de telefon: Dau şi primesc apeluri telefonice, scriu şi primesc mesaje scrise, îmi arată ora şi mă trezeşte dimineaţa.
E mai mult decât suficient!
La liber costă 100 de RON iar bateria ţine între 5 şi 7 zile.
Unul din ele îl am deja de 3 ani şi tot ţine 4 zile bateria fără să-i fac nimic şi vorbesc de sparg la el.

Sănătate.

| lilboutique a răspuns:

Eu am Samsung Corby care a costat 5 mil si un Lg Kf600 care a costat cam 5 mil jumate tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Sony Ericsson w910I care a avut pretul de 890 de RON la liber... l-am achizitionat datorita walkman`ului, camera foto exceptionala si video nelimitata! e un telefon cu stil si care merita achizitionat!

| Danut4 a răspuns:

Nokia 5200 luat acum 2 ani cu 400ron