| AdeElLl a întrebat:

Ce telefon sa imi iau si eu? nu prea scump/ smartphone android si pte de la Samsung

5 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

S3 mini, sau S2

| WhiteFoxxy a răspuns:

Daca vrei ceva cu adevarat bun si cu un pret acceptabil, ia-ti un SG S3 Mini. Daca vrei ceva foarte ieftin si bun, ia-ti SG Mini 2. Alte telefoane mai ieftine ar fi SG Young, SG Fame, SG Mini etc. dar nu sunt foarte performante. Daca nu tii neaparat sa fie Samsung, un telefon foarte bun si cu un pret nu foarte mare e LG Optimus L5 II.

| AdeElLl explică (pentru WhiteFoxxy):

Vreau neaparat samsung.Si eu m.am gandit la s3 mini dar are o prietena de.a mea si nu stiu ce sa fac...

| WhiteFoxxy a răspuns (pentru AdeElLl):

Si ce daca are si ea? laughing Daca tie-ti place telefonul, ia-ti-l. Am si eu s3 mini si sunt foarte multumita de el, il poti cumpara cu incredere.

| AdeElLl explică (pentru WhiteFoxxy):

E ceva gen: Uite ma copiaza! dar cred o sa mi.l iau big grin