| 123teodor123 a întrebat:

Imi doresc un telefon, dar nu știu ce să aleg. Mi-aș dori ceva nu foarte scump, dar de calitate. As vrea un smartphone, Android sau Windows, de preferat de la Samsung sau HTC. Mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| AlexRizi a răspuns:

Sall! daca ai buget foarte redus ia.ti un Huawei u8350 la 250-300 lei. Dc doresti ceva mai bun ia.ti un galaxy fit sau un s1... Samsung este mai bun decat HTC asa ca daca ai ceva in plus, apx 1000 lei achizitioneaza un s2, s3 mini sau un LG l7, sau un l5 pentru buget mic! bafta!

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Cel mai bun telefon din ultimi ani a fost s2 şi s3. Merita toţi banii, şi iphon-ul are stilul lui dar nu este cotat în top 5 telefoane din lume. Acum a apărut s4 deja s-au vânzut un număr circumstaţial de telefoane.
O zi frumoasă!

| JordanMichael a răspuns:

De aici poti sa iti alegi un telefon bun, faci comparatii, vezi poze etc.
http://telefon-performant.blogspot.ro/
Succes.

| mari01 a răspuns:

Eu am Samsung Nexus S. Ti-l recomand

| andreeabigu a răspuns:

Cel Samsung e mai bun