| corinacorinapii a întrebat:

Ce teme va intereseaza cel mai mult? Ce subiecte? Ce fel de articole cititi cel mai des?
Ex: muzica, adolescenti... Orice (FUNDA)

4 răspunsuri:
| Ƨirenia a răspuns:

Referitor la site-ul asta, cel mai mult urmaresc rubrica "Muzica"- ma amuza si totodata ma enerveaza anumite intrebari puse de oameni ...tolomaci.
In genere, citesc pe net diferite treburi...despre religie, paranormal, concerte, documentarii...bla bla-uri.

| Chrissy92 a răspuns:

Muzica,filme,carti.Cel mau mult imi place sa citesc despre flori, dar si subiectele despre adolescenti.

| Marcelusha99 a răspuns:

Cel mai mult imi place adolescenti,, sunt lucruri ft interesante,, care ar putea sa trebuiasca fiecarui din noi happy

| DutssaNutssa a răspuns:

Adolescenti