| antonella_5557 a întrebat:

Ce tinuta mi s ar potrivi pentru balul bobocilor avand in vedere ca sunt in clasa a 10a deci nu sunt boboaca si imi plac tinutele mai extravagante, mai sclipitoare. multumesc

2 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Nu conteaza daca esti sau nu boboaca, dar ar trebui sa porti ceva specific varstei tale.Sa nu fie nici vulgar, nici kitsch. Poate o rochita neagra, plus accesorii din argint. Tu trebuie sa fii sclipitoare, nu tinuta. Tu, ca si caracter, ca fel de a fi.

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Daca iti plac tinutele iesite din comun.parerea mea de "mascul feroce" este sa porti ceva cu multe briz-brizuri care sa iasa din tipar.sa atragi atentia si sa te faci remarcata. Just have fun.