| Marijuana187 a întrebat:

Ce tip de tunsoare mi s-ar potrivi? Aveti poza mea la profil, mi s-ar potrivi tunsoare cu par scurt sau lung? Eu pana acum am chica, breton lung si perciuni putin cam marihappy ce ziceti? Intrebarea este : este aceasta o tunsoare frumoasa? mi-ar sta bine cu par scurt? Care tunsoare e cea mai potrivita? Sa tai chica? Sa tai bretonul, sa imi las fruntea goala?

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Rock'n'Coc \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chel

| Bebezza a răspuns:

Poi intotdeauna parul mai mare la baieti va arata mai bine decat parul scurt...