| Nane_5985 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa ma tund, am 17 ani? Eu as vrea ceva gen emo dar nu chiar emo, adica cu perciuni mari, bretonul intr-o parte f putin chica la spate si in rest filat, da nu asta e problema problema e ca nu stiu cum se numeste genu asta de tunsoare? si app ce salon imi recomandati, beauty center cum vi se pare? dau funda happy app sunt baiat

Răspuns Câştigător
| beea_9797 a răspuns:

Iti dau un sfat sunt fata nu imi place sa vad un baiat tuns normal fara tepi breton mai lun e doar un sfat pana la urma tu decizi:*

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Mi-am dat seama ca esti baiat.Eu nu iti recomand o tunsoare emo. Daca doresti cu adevarat o tunsoare de genu asta discuta cu frizerul tau, asta daca nu iti este rusine de tine. Daca iti este rusine iti zic de pe acum sa renunti la ideea asta.Stai linistit frizerii iti pot arata imagini cu tunsori emotongue

| beea_9797 a răspuns:

Aceasta freza e:X:X:X:X http://www.google.ro/......tp?/imgres 47&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=701&vpy=339&dur=21&hovh=255&hovw=198&tx=114&ty=125&ei=KNHrTNyiD8WztAa7-rWIDw&oei=KNHrTNyiD8WztAa7-rWIDw&esq=1&page=1&ndsp=28&ved=1t:429, r:17, s:0&biw=1440&bih=773 sper ca te-am ajutat puzsy bafta

| adysor_2849 a răspuns:

Uita-te aici http://www.tunsori-noi.com/labels/tunsori-baieti dar eu iti recomand stil soldat american