| d33a_9154 a întrebat:

Ce tratamente imi recomandati pentru cresterea unghiilor si a parului.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Juliebelle a răspuns:

Uleiul de ricin este bun pentru mai multe, printre care si pentru unghii sau par.
Foloseste'l si o sa vezi ca o sa mearga.Nu costa mult, intre 3 si 5 lei ia'l de la farmacie.

fundita?

3 răspunsuri:
| Melo a răspuns:

Sunt produse de la avon pentru unchii ...pentru par nu prea am idee stiu eu unu dar e ciudat asa ca tactongue mai cauta pentru par

| Anna_3507 a răspuns:

Pt cresterea unghiilor exista la AVON un tratament ca un lac de unghi care se numeste ''nail experts''. Mie mi-a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru crestrea unghileor iti recomand gelu de la avon care se numeste nail experts, iar pentru par sunt sampoane ...eu am folosit aceste produse si au mers